Dělá dojem, vzhled Volkswagen Polo je velmi povedený a líbivý. Automobil je nyní více prostornější než jeho předchůdce.Volkswagen Polo nabízí moderní motory s nejnovějšími technologiemi. Volkswagen Polo nabízí dva stupně výbavy Comfortline a Trednline.

Volkswagen Polo rozměry: délka 3970 mm, šířka 1682 mm, výška 1485 mm.

Výraz vlastní osobnosti, přiznání životního stylu, individuální prostor, symbol postavení či prostě dopravní prostředek – nezáleží na tom, jak vnímáte automobil Vy, jedno je však jisté: Automobil je a vždy bude také určitou výpovědí. Rozhodněte se pro takovou, která bude nezaměnitelná – Polo.

Volkswagen Polo se stal autem roku 2010
Polo je Autem roku 2010 – mezinárodní porota odborných novinářů rozhodla o prvním místě pro značku Volkswagen. Získaným oceněním Polo korunuje výjimečně vydařený rok 2009. Polo je zhmotněním německého inženýrského umění a špičkových technologií, ale zároveň se jedná o svěží a mladistvý vůz.

„Zlatý volant“ a „Zelený volant“ 2009 pro nový Volkswagen Polo
Polo se stalo hlavní hvězdou slavnostního vyhlášení ocenění Zlatý volant 2009, které uděluje německý týdeník Bild am Sonntag od roku 1976 a je jedním z nejznámějších německých ocenění pro nové automobily. Odborná porota letošního ročníku této významné ankety po třídenních testovacích jízdách rozhodla, že nejzdařilejším malým vozem uvedeným v letošním roce na trh je právě nový Volkswagen Polo. Volkswagen zvítězil také v kategorii ekologicky šetrných vozů nazvané „Zelený volant“ – porotce ankety z nominovaných vozů nejvíce přesvědčilo Polo BlueMotion.