Vlajková loď od Volkswagenu, Phaeton nabízí velký prostor pro cestující vzadu. Cestovní komfort je na vysoké úrovni. Výbava Volkswagen Phaeton nabízí mnoho doplňků již základní výbava je bohatá. Motory Volkswagen Phaeton jsou velmi kultivované. S těmito parametry se Volkswagen Phaeton řadí mezi luxusní limuzíny.

Volkswagen Phaeton rozměry: délka 5055 mm, šířka 1903 mm, výška 1450 mm.

Propůjčuje suverénní vzhled
Široký v ramenou. Markantní. Dynamický. Nový Phaeton Vás již na první pohled přesvědčí svými nezaměnitelnými výraznými liniemi. Vděčí za ně své nově utvářené exkluzivní čelní partii s přísně geometrickou lakovanou maskou chladiče v matném chromu. Modifikována byla rovněž záď a celková silueta vozu – novými prvky jsou např. výrazné boční ochranné lišty či nový lak. Stejně ušlechtile jako monogram působí kola z lehké slitiny „Innovation“ nebo „Experience“.

Poskytne Vám dokonalé pohodlí
V novém voze Phaeton si vychutnáte maximální komfort i při dlouhých jízdách. Díky multifunkčnímu volantu v kůži s příjemným povrchem a přehledným ovládáním. Díky klimatizaci „Climatronic“ s absolutně bezprůvanovou nepřímou ventilací a čtyřzónovou regulací teploty. Díky intuitivně ovládanému systému infotainmentu. A v neposlední řadě také díky sedadlům s 18 nastavitelnými parametry, vyhříváním, aktivní klimatizací a masážní funkcí.