Tento vůz se řadí mezi automobily vyšší střední třídy. Kia Magentis se nabízí v karoserii sedan, cestovní comfort s tímto vozem je na vysoké úrovni. Kia Magentis nabízí dva benzínové a jeden naftový motor. Motory jsou nabízeny s automatickou nebo manuální převodovkou. Kia Magentis má k dispozici 3 druhy výbav. Již základní výbava nabízí velký množství doplňků.

Kia Magentis rozměry: délka 4800 mm, šířka 1805 mm, výška 1480 mm.

KIA MAGENTIS rozmazlí všechny pasažéry útulným, funkčním a bezpečnýminteriérem chráněným dvojicí předních, bočních a hlavových airbagů. Dynamikasálá z červeně podsvícených „budíků“ zasazených do tubusů a sedadel, kteráposkytují ideální oporu i při ostřejší jízdě. Nevydržíte bez své oblíbené muziky?Palubní audiosoustava přehraje vaše MP3 a disponuje USB a AUX vstupy.

KIA MAGENTIS je prvním modelem automobilky KIA, který přinesl nové,dnes už charakteristické prvky, jež vzešly z evropského designového oddělenípod vedením šéfdesignéra Petra Schreyera. Magentis vás nadčasovýmiliniemi důstojně reprezentuje na obchodním jednání a vzápětí poskytnebezpečné a pohodlné cestování celé vaší rodině. Ideální kombinace sebevědoméhocharismatu a praktičnosti, která nikdy nevyjde z módy.