Kiu cee´d pořídíte jako 3dv. nebo 5dv. hatchback, combi, coupé. Kia cee´d má velmi hezký vzhled, a dobré vnitřní rozměry, jeho bezpečnost je také na vysoké úrovni. Kia cee´d nabízí 5 druhů výbav. Motory jsou velmi pružné a zároveň úsporné.

Kia cee´d rozměry: délka 4235 mm, šířka 1790 mm, výška 1480 mm.

Kia cee’d je mladší, dynamičtější, sportovnější a stylovější. Každá z karosářskýchvariant se vyznačuje osobitými prvky, jako celek však korespondují s ostatnímimodely rodiny Kia. Na první pohled je na cee’du nejvýraznější maska chladiče.Hrdě usazená na přídi a vystavená na odiv se rozpíná přes celou šíři vozu. LogoKia má své pevné místo v profi lovaném orámování masky a dává všem najevopříslušnost k nejdynamičtěji se rozvíjející automobilce. Naše inovace a invenceneskončily u přední části, ale prostoupily celý vůz. Můžete tak naplno využívatvšechny moderní technologie ke komunikaci s ním a zároveň vám novésystémy usnadňují jízdu a šetří náklady při jeho provozu.

Někteří považují kvalitu za přílišný luxus, pro některé je samozřejmostí. Kia cee’d sev tomto ohledu stala etalonem. Právě proto si můžeme dovo lit všem zákazníkůmnabídnout výjimečnou 7letou záruku.Rodina vozů Kia cee’d je kompletně navržena a vyvinuta v Evropě a pro Evropu, kdese také vyrábí. Design pochází z našeho evropského Design Centra v Německu.Montážní linky jsou v jednom z nejmodernějších závodů na světě – v Žiliněna Slovensku. Vysoce kvalifi kovaní technici a více než 400 robotů zde pro váskompletují vozy s maximální pečlivostí a v nejvyšší možné kvalitě.Některé moderní technologie byly ještě včera součástí futuristických vizí a dnes sepomalu stávají součástí našeho života. I nové modely cee’d mohou být vybaveny těmito prvky – například pro hospodárnější provoz systémem Start/Stop (ISG), dáleje to Bluetooth handsfree, přípojka na MP3 přehrávač nebo iPod, vestavěnánavigace a celá řada elektronických pomocníků pro bezpečnější cestovánía ovládání vašeho vozu za extrémních podmínek.