Řadí se mezi malé sedany, má elegantní siluetu a sportovní masku chladiče. Volkswagen Jetta má převzatý podvozek od Volkswagenu Golf. Volkswagen Jetta se nabízí v těchoto výbavách: Trendline, Comfordline, Sportline. Motory Volkswagen Jetta mají nízkou spotřebu a dobrou akceleraci.

Volkswagen Jetta rozměry: délka 4554 mm, šířka 1781 mm, výška 1459 mm.

Na první pohled: přitažlivý.
Nová Jetta dokonale spojuje výhody prvotřídní limuzíny s jasnými atributy kompaktní třídy a přesvědčí nejvyšší kvalitou. To poznáte již z promyšlených detailů, jako s z černé mříže chladiče (sériová výbava pro Highline) s chromovanými lištami na lamelách. Nebo fakultativně zatmavená boční okna vzadu a zadní okno, jež absorbují až 65 % světla.

Více než jen příjemné.
Chcete si zachovat chladnou hlavu nebo mít krásně teploučko? U klimatizace „Climatronic“ (výbava za příplatek) stačí k přechodu do příjemné klimatické zóny jen zmáčknout tlačítko. Teplota je regulována elektronicky, přičemž každou stranu vozu lze nastavit samostatně. Vy se můžete soustředit na jízdu a senzor kvality vzduchu zatím kontroluje kvalitu venkovního vzduchu a v případě potřeby automaticky přepne na cirkulaci vzduchu.