Model Toyota Yaris největšího japonského výrobce aut se začal prodávat již v roce 1999. O šest let později prošel faceliftem a dnes si můžeme tento malý městský vůz vychutnat s designem z předních evropských designérských studií.

Toyota Yaris má velice osobitý tvar, vyrábí se v tří nebo pětidveřové verzi hatchback. Díky svým rozměrům je obzvláště vhodná do městského provozu a i přesto je uvnitř velmi prostorná. Posuvné a skládací zadní sedačky zajišťují flexibilitu vnitřního uspořádání, velké množství přihrádek ocení zejména ženy.

Unikátem je pozoruhodný systém Stop&Start, který zhasne motor vždy, když se vozidlo zastaví, a tím pomáhá snižovat emise škodlivin.

Seznamte se s dosud nejlepší Toyotou Yaris. Je praktická pro dnešní rušné ulice a díky Toyota Optimal Drive je výkonná a zároveň hospodárná. Geniální!

Můj vůz, má pýcha, můj Yaris. Jeho tvar a elegantní křivky vyjadřují kvalitu, osobitost a dynamiku.

Doma ve městě i na dálnici.Inovativní řešení Toyota Optimal Drive přináší účinnou kombinaci nízké spotřeby paliva a nízkých emisí. Zároveň ale i výkon a reakce, díky kterým se řízení stává zábavou.

Jízdní dynamika srovnatelná s vozy vyšších tříd. Yaris je výkonný a zároveň hospodárný. Jeho osobitost se vyznačuje obratností. Malý poloměr otáčení oceníte v úzkých uličkách i při parkování. Yaris přepisuje pravidla.