Napjatě očekávaná novinka Toyota Verso spatřila světlo světa v březnu 2009 na autosalónu v Ženevě. Toyota se v ní pokusila skloubit výhody všech předešlých modelů.

Toyota Verso je elegantní pěti až sedmimístné MPV nižší střední třídy. Při sklopení zadních dvou řad sedadel vznikne opravdu velkorysý zavazadlový prostor s objemem až 1696 litrů. Přitom se celkovými rozměry vůz příliš neliší od běžných pětimístných aut. Systém Toyota Easy Flat-7 nabízí až 32 různých uspořádání vnitřku vozu

Toyota Verso je jako stvořená pro dlouhé cesty. Všude v interiéru (jednoduchém, ve kterém se snadno zorientujete) naleznete důmyslně umístěné odkládací prostory a kapsy. Jízdní vlastnosti jsou také uspokojivé, vůz vyrovnává nerovnosti a dobře drží stopu, komfortní podvozek zajišťuje pohodovou a jistou jízdu.

Prostorný interiér nabízí maximální kvalitu a pohodlía současně i schopnost přizpůsobit se Vašemu životnímu stylu. Je k dispozici v 5 i 7místném provedení.

Každý výlet je malým dobrodružstvím. Nebojte se obklopit nejmodernější technikou i okázalou elegancí.

Verso má stejné množství kouzla jako talentu. Každé sedadlo je možno jednoduchým pohybem sklopit tak, že vytvoří rovnou podlahu. Má velký zavazadlový prostor i mnoho dalších úložných míst.  Potřebujete-li multifunkční vůz, proč to rovnou nespojits elegantním stylem?