S Leonem jste součástí budoucnosti. SEAT Leon vám dává nový pohled na svět – každý milimetr vozovky je podroben důkladné analýze a každou cestu naplánuje do detailů. A vy se v bezpečně a v pohodlí můžete soustředit na jízdu.

Od momentu, co se Leon poprvé objevil na silnici, se stal ztělesněním dokonalostí řízení: charismatický inovativní design a sportovní charakter byly umocněny nejvyspělejšími technologiemi – a postavily tak SEAT Leon na naprosto nedostižnou úroveň.

Předstihněte čas.

SEAT Leon je vůz, na který se můžete kdykoli spolehnout. Dotkněte se plynu a rázem pochopíte, v čem spočívá jádro důvěry. Neomylný soutěživý duch spojený s čistým výkonem a inovativními technologií nedává žádný prostor pochybnostem.

SEAT Leon je vše, co na silnici můžete chtít.

Nespěchejte a vychutnejte si špičkový design exteriéru SEATu Leon: přední nárazník, přední světlomety a mřížka chladiče dávají vozu agresivnější vzhled. Pozměněna byla také vnější zpětná zrcátka, zatímco v zadní části vozu vynikají dynamické linie nárazníku, dveří a světel – to vše doplněno širším zadním oknem. Mysleli jsme i na interiér: bohatý výběr čalounění a výbavy na přání jsou ideálním způsobem, jak si SEAT Leon přizpůsobit svému vkusu. Středová konzole a přístrojová deska byly vylepšeny a poskytují přehledné informace k ovládání vozu. Za pozornost také stojí ergonomický design volantu a řadicí páky.

Nová sedmistupňová automatická převodovka DSG (dostupná s motorem 1.8 TSI 160 k) umožňuje rychlé řazení pomocí pádel pod volantem. Přepněte na automatický režim a sama vybere ten nejvhodnější okamžik, aby maximálně využila výkon motoru a snížila spotřebu paliva. Akcelerace je v každém případě okamžitá, hladká a dynamická. Technologie v SEATu Leon jsou tak přirozené, jak jen umělá inteligence může být.

SEAT Leon je díky novým technologiím nejen rychlejší a obratnější – ale také šikovnější. Například nový navigační systém okamžitě ví, kde jste – a kudy byste se měli vydat. Navigaci s přesnými mapami, která je součástí výbavy na přání, můžete ovládat pomocí 5“ dotykové obrazovky nebo tlačítky multifunkčního volantu. Navigace zohledňuje i aktuální dopravní situaci. Už víte, kde právě teď chcete být?