Šusťákovka? Skvěle padnoucí džíny? Obří kožená brašna? Perfektní sluneční brýle? Ještě lepší tenisky? Nebo třeba to, že váš vůz padne vám i vaší osobnosti jako ulitý, odráží váš styl a vaši nenucenou jedinečnost?

Když jsme se rozhodli vytvořit SEAT Ibizu SC, chtěli jsme z něj udělat skutečný klenot sportovní módy – a to znamená víc než jeden závazek. V designu, v detailech. Ale také v praktičnosti. V bezpečnosti. A ve výkonu. Kdokoli si s tímto vozem něco začne, bude se cítit polichocen i sváděn zároveň.

Nevěříte? Přesvědčte se u vašeho nejbližšího prodejce vozů SEAT.

Moderní městský vzhled společně s nekompromisním výkonem – to je něco, co potřebuje odvážnou designovou vizi, špičkové technologické know-how, stejně jako množství dní a nocí pečlivého vylaďování. Protože ke skutečnému lesku se musíte propracovat.

Vstupte do SEATu Ibiza SC: podmanivé křivky, dosud nepoznaná úroveň zpracování a interiér, který odráží sportovní zevnějšek – to je jen část ze seznamu těch nejdůležitějších prvků. Vše je navrženo tak, aby každý jednotlivý prvek dokonale zapadl do ladného celku.