Jediný pohled na SEAT Exeo a okamžitě víte, že je zde, aby dobyl vítězství v nové třídě – aniž by jakkoli měnil podstatu vozů SEAT.

Design exteriéru nese všechny znaky značky SEAT – elegantní sportovní křivky, dynamické linie a výrazné boky, které podtrhují exkluzivní charakter. Dominantní přední maska je výraznější než u ostatních vozů SEAT. A velká, efektní okna celému vozu dodávají neodolatelný a dynamický vzhled. Také se těšíte na ten výhled?

Tichá dokonalost vás ohromí v moment, kdy vklouznete do ergonomicky vyladěného interiéru. Palubní deska z exkluzivních materiálů plynule přechází do výplní dveří, vy si vychutnáváte špičkové čalounění a perfektně sladěné tóny středního panelu a stropu. Vše do sebe zapadá a společně s bohatou nabídkou barev karosérie poskytuje dokonalé prostředí pro každou jízdu za jakýmkoli cílem.

Dvouzónová klimatizace Climatronic, která je standardem pro všechny modely, zaručuje optimální teplotu vám i vašim spolucestujícím. Tempomat z výbavy na přání se postará o plynulou cestovní rychlost a palubní počítač vypočítá ten pravý čas na zastávku v depu. Z dalších prvků na přání si můžete vybrat například solární střešní okno, které pomáhá v letních měsících udržovat vnitřek vozu v teplotě, kterou jste zvolili vy. Nebo elektricky nastavitelné sedadlo řidiče do pěti poloh, z kterých můžete čtyři uložit do paměti. Nezapomněli jsme ani na exkluzivní osmnáctipalcové kola z lehkých slitin. Protože SEAT Exeo je o krok před ostatními, ale nedělá z toho žádné drama.