Všichni máme rádi krásy přírody, ale přiznejme si upřímně, že někdy to není moc zábava… Nicméně se SEATem Altea Freetrack se nudit rozhodně nebudete. První allroadový model značky SEAT má svobodnou a divokou duši, a přesto vám nabízí pohodlí a spolehlivost, kterou od svého vozu vyžadujete. Je jako divoký stroj s pohonem 4×4, který se za všech okolností odvážně vrhá vstříc okolnímu světu. A rozhodně se nebojí pořádně se ušpinit,… a to i když nemusí.

SEAT Altea Freetrack představuje dokonalou kombinaci pohodlí a funkčnosti pro ty, kteří touží po dobrodružství ve skvělém stylu. Spojuje v sobě divokost přírody i eleganci města a duši přírodního světa s jeho allroad hodnotami.

Třebaže se SEAT Altea Freetrack cítí v drsném terénu jako doma, stále si zachovává styl, sexy charakter a městský šarm. Přitažlivý, dynamický design a množství praktických detailů potěší jak dobrodružnou, tak i praktickou stránku vaší osobnosti.

SEAT Altea Freetrack navíc překvapuje svou užitností a funkčností – téměř neuvěřitelný prostor uvnitř vozu, zaručené pohodlí a nejmodernější technologie, které zajišťují spolehlivost a vysoký výkon všeho, co je pod kapotou.

Proč by cesta necestou nemohla probíhat civilizovaně?

SEAT Altea Freetrack je navržen tak, aby vás dokonale propojil s okolní přírodou. Pevný a výborně vyladěný sportovní podvozek Agile Chassis sjednocuje řízení, brzdy, převodovku a karoserii do kompaktní, špičkově ovladatelné jednotky, která okamžitě převede vaše jízdní záměry do perfektního manévru. Díky precizně zpracovaným spojům a svarům, víceprvkové zavěšené zadní nápravě typu Multilink a pečlivě vyladěnému odpružení dosahuje Freetrack maximální možné míry pohodlí a minimalizuje boční pohyb. Zvýšený podvozek a vyšší světlá výška vozu dávají Altee Freetrack šanci uplatnit se v jakémkoli terénu. Ať už zvolíte verzi s pohonem 4×4, nebo verzi s pohonem přední nápravy, v obou případech budete mít při řízení perfektní pozici a budete se cítit bezpečně bez ohledu na to, kam se SEATem Altea Freetrack jedete.