Basic

Skvělá a bohatá základní výbava. Tak by bylo možné charakterizovat výbavu BASIS. Exteriér ve špičkovém designu zdobí 14″ ocelová kola a zadní spoiler se třetím brzdovým světlem. To vše doplňují nárazníky v barvě vozu. Ale dost obdivování – posaďte se do výškově nastavitelného sedadla řidiče a 3ramenný sportovní volant vám padne do ruky. Přehledná palubní deska zaručí dokonalý přehled, stejně jako šikovně řešené úložné prostory včetně držáku nápojů ve střední konzoli.

Špičkové technologie se postarají o vaše maximální pohodlí a zážitek z jízdy. Za všechny jmenujme například ABS, automatické rozsvěcení světel a elektronický imobilizér. Maximálně bezpečná – o tom svědčí 5 hvězdiček Euro NCAP – a ve skutečnosti to jsou například airbagy řidiče a spolujezdce, boční airbagy a systém ISOfix pro bezpečné uchycení dětské sedačky.

Reference

Základní výbava vás prostě ohromí. Patří do ní například poslední generace ABS, výškově nastavitelné sedadlo řidiče, výškově a podélně nastavitelný volant, čtecí světlo a centrální zamykání s dálkovým ovládáním, posilovač řízení, automatické rozsvěcení světel nebo elektrické ovládání oken předních dveří.

Ale to není všechno. SEAT Ibiza Reference vám nabízí pestrou paletu doplňkového vybavení, jako je například asistent rozjezdu do kopce (Hill Hold Assist) s elektronickým stabilizačním systémem ESP.

Style

Technologie, které vám přináší verze SEAT Ibiza Style, jsou naší odpovědí na vysoký standard vašich požadavků. Tempomat, funkce Coming Home, mlhovky s integrovanou funkcí odbočovacích světel a palubní počítač – to vše je součástí základní výbavy. A pokud budete chtít víc, můžete si vybrat třeba integrované Bluetooth handsfree nebo pestrou paletu bezpečnostních a komfortních prvků.

A estéti mohou obdivovat chromované dvojité přední světlomety, kliky dveří a vnější zpětná zrcátka v barvě vozu.

Bezpečnost je pro SEAT Altea Freetrack naprostou prioritou. Proto nabízí ohromující paletu bezpečnostních prvků, zahrnující systémy a prvky aktivní i pasivní bezpečnosti. Prvky pasivní bezpečnosti jsou zde proto, aby chránily vás a vaše spolucestující v případě nehody, zatímco aktivní bezpečnostní systémy zajišťují, aby k žádné nehodě nedošlo.

Aktivní bezpečnost
Systém AFS (Adaptable Front-lighting System) označuje technologii, díky které se natáčecí bi-xenonové světlomety natáčejí v souladu s pohybem volantu, čímž rozšiřují úhel viditelnosti při průjezdu zatáčkou. Pokud by se vám zatáčky zdály přece jen příliš divoké, ohlídá vaše bezpečí systém ESP. Ten shromažďuje informace z volantu, kol, brzd a plynu a výsledná data používá k tomu, aby účinně korigoval vaši jízdu. K tomu přispívá i systém kontroly tlaku v pneu. A když sešlápnete pedál plynu, systém kontroly prokluzu hnacích kol TCS zaručí, že ani zlomek výkonu nepřijde vniveč. A když sešlápnete ten druhý pedál, můžete se spolehnout na poslední generaci ABS a asistenta nouzového brzdění EBA, který dodá vozu nejvyšší brzdný výkon při nejmenším pohybu pedálu.

Pasivní bezpečnost
6 airbagů v základní výbavě si můžete nechat rozšířit o 2 zadní boční airbagy. Airbag spolujezdce lze deaktivovat, aby nedošlo ke zranění dítěte v sedačce na předním sedadle. Pro ochranu všech pěti cestujících jsou zde tříbodové bezpečnostní pásy s předpínačem – pokud je brzdění zvláště razantní, mírně povolí jejich napětí a zmírní tak zátěž, která je na tělo vyvíjena. Pro maximální bezpečnost dětských pasažérů nabízí SEAT Altea Freetrack sofistikovaný systém ISOfix, který umožňuje přichytit dětskou sedačku přímo ke kostře vozu.

SEAT Altea Freetrack nabízí pestrou paletu prvků, které vám zaručí, že se vždy a v každém prostředí a situaci budete cítit maximálně pohodlně. Dvouzónová klimatizace Climatronic je součástí standardní výbavy, takže vy i vaši spolucestující si můžete užívat pohodlí individuálně nastavené teploty. V základní výbavě najdete i kožený volant s ovládáním rádia s přehrávačem CD/MP3 a vstupem AUX-in. O část zábavy ovšem řidič přijde – ve verzi 4×4 třeba o sledování programu na LCD displeji s RCA vstupem (výbava na přání pro 2.0 TDI 140 k 2WD), ke které můžete připojit iPod®, DVD přehrávač i herní konzoli.

AŤ SE VYDÁTE KAMKOLI, VŽDY SE BUDETE CÍTIT SKVĚLE

Naším cílem je maximální úroveň pohodlí a praktičnosti. Součástí nového SEAT média systému s ovládáním na multifunkčním volantu je Bluetooth handsfree nebo multimediální port (USB/AUX-in) a připojení pro iPod®. Navigační systém s dotykovým diplejem je chytrý – najít a propočítat cestu trvá tři až pět vteřin, aktualizace jsou v reálném čase a v případě zácpy systém cestu přepočítá po stisku jediného tlačítka tak, abyste přijeli včas, ať už míříte kamkoli. A až dorazíte, budou se vám hodit zadní parkovací senzory, které jsou ve standardní výbavě jak u verze 4×4, tak u verze s pohonem předních kol. SEAT Altea Freetrack vám zkrátka zaručuje komfort, pohodlí a vysokou míru funkčnosti.