Vítejte v katalogu vozidel, kde získáte informace o autech. Chcete nejlevnější pojištění pro svůj vůz?


Potřebujete užitkový vůz? Důvody, proč je lepší ten ojetý

Je mnoho lidí, kteří se neobejdou bez dodávky neboli užitkového vozu. Velmi často to jsou různí živnostníci, kteří ji potřebují na převoz svého nářadí a materiálu. Patříte do této skupiny a plánujete si dodávku koupit? Podívejte se, proč je vhodné sáhnout po ojeté variantě.

Bohatý výběr

Prvním důvodem je rozhodně jistota bohatého výběru. O tom se můžete přesvědčit hned ve chvíli, kdy budete konkrétní bazar dodávek hledat. Stačí se podívat na online nabídku a bude vám jasné, že je z čeho vybírat. A to ať už máte různorodé požadavky, mezi které můžeme zařadit:

  • Značku a typ
  • Velikost dodávky
  • Motorizaci a vlastnosti

Když jde o výběr, nelze zapomínat ani na to, že lze narazit na mnoho poměrně kvalitních, dobrých a zachovalých aut. Tím myslíme hlavně nižší kilometrový nájezd, stejně jako dobrý technický stav.

Nízká pořizovací cena

U osobního auta se říká, že jakmile s ním jenom vyjdete z autosalonu, tak ztrácí podstatnou část své hodnoty. A u dodávky tomu není jinak. I zde dojde k tomu, že v případě nového modelu ihned po koupi tratíte. Autobazar užitkových vozů se tedy vyplatí nejenom z důvodu, že eliminujete riziko velké ztráty na hodnotě, ale také z toho důvodu, že vás zaujmou podstatně nižší pořizovací ceny. Rozdíly mezi pořizovací cenou nového a ojetého vozu jsou celkem markantní.

S autem můžete hned odjet

U nových dodávkových vozů není nic výjimečného, že bude nutné počítat s čekací dobou. Ta může být v týdnech, stejně jako dokonce v měsících. To může být pro živnostníka s nasmlouvanými zakázkami poměrně velký problém. Proto může bazarové řešení přijít vhod z toho důvodu, že auto si lze prohlédnout, zaplatit a ihned s ním odjet. A to bez jakéhokoliv čekání. Následně už stačí zrealizovat jenom přepis a vše je hotovo. V porovnání s objednávkou nových vozů je to velmi propastný rozdíl v rychlosti vyřízení.

Comments are closed.

Galerie
01 06 octavia_200x80 octavia 06 octavia_combi_fl_04 supc003 02_0
Využijte srovnání cen povinného ručení od ePojisteni.cz

Kalkulačka povinného ručení od Topsrovnání.cz Vám pomůže při výběru povinného ručení.