Automobil nabízí moderní a vyspělé technologie, je to kompaktní rodinný vůz, s osobitým stylem. Hyundai i20 můžete pořídit s třemi stupni výbavy: Classic Comfort, Style. Motory Hyundai i20 můžete si vybrat ze třech benzínovým a třech naftových motorů.Hyundai i20 se nabízí v 3 nebo 5 dveřové verzi.

Hyundai i20 rozměry: délka 3940 mm, šířka 1710 mm, výška 1490 mm.

Skutečně rodinný vůz

V ulicích se objevil nový Hyundai i20. Vznikl z touhy po nových obzorech, je plný inovativních řešení a špičkových technologií. Nový Hyundai i20 je tím nejlepším představitelem moderního kompaktního rodinného vozu.

Charismatický a stylový zvenku, prostorný a všestranný uvnitř, nový Hyundai i20 kombinuje pohodlí, bezpečnost a spolehlivost za velice příznivou cenu. A to jsme ještě nezmínili opravdu široký výběr motorů.

Exteriér

Zajímavě řešený exteriér nového Hyundai i20 okamžitě upoutá pozornost. Například velká přední světla zajišťují nejen to, že budete perfektně vidět vy, ale že vás také okamžitě uvidí i ti ostatní. Ostatně – v přednostech nového Hyundai i20 můžeme pokračovat.

Interiér

V první řadě tu najdete dostatek místa. V druhé řadě také. A navíc důmyslně řešenou ventilaci, spoustu úložných prostor a čalounění příjemné na dotek. Hyundai i20 je vozem, který na nic podstatného nezapomněl.