Hyundai i10 je malý vůz, jízda ve městě je sním zábavou, má nízké provozní náklady, šetrný je k životnímu prostředí. Hyundai i10 je nabízen ve 3 výbavách (Classic, Comfort, Style). K dispozici jsou dva benzínové a jeden naftový motor, motory jsou úsporné a pružné.

Hyundai i10 rozměry: délka 3565 mm, šířka 1595 mm, výška 1540 mm.

Exteriér

Vůz působí na silnici jako široce rozkročený a sebejistý, což ještě umocňují zvýrazněné sportovní podběhy kol, které naznačují překvapivě sofistikované jízdní vlastnosti. Na skvělém vzhledu se podílí i plynulý přechod mezi kapotou a čelním oknem a přední a zadní světlomety s čirými krycími skly. V zájmu vyšší úrovně bezpečnosti mohou být doplňkové ukazatele směru integrovány do vnějších zpětných zrcátek.

Vstupte do lepšího světa

Život s i10 je pohodlný, praktický a barevný. Nastavte si výšku sedadla řidiče a sklon volantu do vhodné polohy a užívejte si. V teplém počasí se můžete zchladit klimatizací. Pro Vaše pohodlí je vůz vybaven dělenými sklopnými zadními sedadly, odkládacími přihrádkami ve dveřích, madly nad dveřmi s háčky na kabát, 12V elektrickou zásuvkou pro přenosné elektronické přístroje, rozhraním USB, přípojkou pro iPod a mnoha dalšími prvky. Co se barev týče, máte na výběr tři provedení interiéru v černém, červeném a modrém odstínu, která ladí nebo kontrastují s devíti nápadnými vnějšími barvami. Přístroje jsou osvětlené diodami LED s příjemným modrým světlem, které neunavuje zrak.