Citroen C1 se řadí do segmentu malých vozů, C1 se nejenom hodí do města ale i na kratší střední vzdálenosti. Citroen C1 se nabízí s 3 dveřovou nebo 5 dveřovou karosérií. Rozměry C1: délka 3435mm, šířka 1855mm, výška 1470mm.

U Citroenu C1 je nabízen tříválcový motor 1.0i. Citroen klade důraz na nízkou spotřebu, cenu, vysokou bezpečnost a dobrou výbavu.

Samozřejmou přirozeností je pro Citroën C1 pohyb v městskémprostředí, což dokládá zejména svými rozměry. Z každého úhlu vypadá zajímavě a robustně. Jeho na první pohled okouzlující osobnosta hravost se projeví jak v městské džungli, tak na silnici. Vůči modeluCitroën C1 nemůžete zůstat lhostejní – vyzkoušet si ho znamená jejpřijmout! Jste připraveni?

Citroën C1 je díky použitým technologiím dokladem kvalitního know-howspolečnosti CitRoËN. Palubní deskaje přehledná a najdete na ní vše, cok jízdě ve voze potřebujete. Na přánímůžete vůz vybavit manuální 5-st. pilotovanou převodovkou (sensodrive).ta se nachází ve spodní části středovékonzoly a můžete ji podle potřebypoužívat v manuálním nebo automatickém režimu, který vždy na základěkonkrétní situace zvolí nejvhodnějšípřevodový stupeň a zajistí Vám pohodlnou a klidnou jízdu. Co víc sipřát.Místu řidiče dominuje tříramenný volant, za nímž se nachází moderněztvárněná kaplička ve tvaru polokoules potřebnými a dobře čitelnými jízdními informacemi. Moderní pojetíinteriéru dokresluje vytrčený otáč-koměr, který se tyčí nad zmíněnoukapličkou. stačí jediný pohled a víte vše.

Středová konzola dokonale přejímázaoblené tvary, které jsou charakteristické pro celou karoserii. Jsou do nízabudovány nejen ovladače audiosystému umožňujícího připojeníexterního MP3 přehrávače, ale i hravýpanel ovládání manuální klimatizaceválcovitého tvaru.Citroën C1 Vám bude spolehlivýma veselým společníkem.

This can be a great resource for paper and more coupon students that are not sure how to proceed with their essays.