Tento model je nabízen ve 2 výbavách.

Výbava X

V základní výbavě můžete vůz pořídit s těmito prvky: přední kotoučové brzdy s ventilovanými kotouči, ABS, EBD, CSC (Cornering Stability Control) , airbagy řidiče a spolujezdce, přední halogenové světlomety kryté sklem z čirého polykarbonátu, vyhřívané zadní sklo se stěračem.

Výbava SX

Obsahuje navíc od výbavy X:

Rádio s CD (AM/FM, RDS, přehrávač CD, 2 x repro, digitální hodiny) Úchyty ISOFIX pro upevnění dětské sedačky na zadním sedadle Vizuální a akustický signál nezapnutého pásu řidiče (jen s bočními airbagy) Elektrický paket (centrální zamykání s dálkovým ovládáním, elektricky ovládaná přední okna ) Zadní sedadlo se sklopným opěradlem děleným v poměru 50/50

Připlatit si můžete např. za: boční airbagy, boční a okenní airbagy, manuální klimatizace, metalický lak.

Citroën C1 si dává záležet nejen na pohodlí, ale i na nejmenších detailech.Z palubní desky vystupují na obou koncích kruhové výdechy ventilace, které jsouzárukou příjemně strávené jízdy.Pro Vaše osobní věci je určeno celkemdvanáct odkládacích prostor rozmístěných v palubní desce, středové konzole a panelech dveří, kam můžetepohodlně uložit kupříkladu mapy neboprůvodce. sedadla, čalouněná kvalitnímilátkami, nabízí všem cestujícím dostatečný komfort.Praktickou odkládací přihrádku spolujezdce je možno v rámci nabídkyPříslušenství dovybavit uzavíracím krytem.odkládací schránky v horní a spodní částistředové konzoly skýtají dostatek prostorupro drobné předměty, které je potřebamít vždy po ruce. s modelem Citroën C1budete mít dost místa pro všechno.

Citroën C1 Vám usnadní každodenníživot ve městě. Pomoci k tomu můžecentrální zamykání s dálkovým ovládá-ním.Z hlediska pasivní bezpečnosti je CitroënC1 standardně vybaven čelními airbagyřidiče a spolujezdce u předních sedadel.Pro verze sX jsou k dispozici boční,popř. okenní airbagy. Citroën C1 sevyznačuje i vysokou úrovní aktivníbezpečnosti, obzvlášť bezpečnými jízdními vlastnostmi a výkonným systémembrzd. V náročných situacích do hry vstupují elektronické podpůrné systémyřízení. samozřejmostí výbavy je systémaBs doplněný elektronickým rozdělovačem brzdného účinku (eBd).Za příplatek můžete Vaše vozidlo vybaviti předním a zadním parkovacím asistentem, který Vás upozorní na překážkyv okolí vozu.