Audi nabízí tyto varianty: A4, A4 Avant a S4. Přináší technologie, které se navždy zapsaly do dějin automobilismu. Audi jako první spojilo přímé vstřikování benzinu s turbodmychadlem, první již v roce 1982 zavedlo do sériově vyráběných vozů stálý pohon všech kolquattro a jako první vyvinulo technologii přímého vstřikování nafty. Motorů A4 nabízí velké množství a to benzínový agregátů a i naftových motorů TDI. Audi je u nás velmi oblíbeno. Nové prvky výbavy dělají z Audi neobyčejně atraktivní automobil se sportovním nádechem. Na stejném podvozku je postaveno i Audi A5. Komu Audi A4 nevyhovuje velikostí sáhne po Audi A6, která je vetší.

Je suverénní, progresivní a emocionální.

Motory – TDI a rovněž benzinové motory s přímým vstřikováním FSI nabízejí suverénní performanci, přitom se oproti předchozímu modelu snížila jejich spotřeba paliva v průměru o devět procent. Výrazem suverénní technické kompetence Audi jsou rovněž vysoce efektivní pohony i adaptivní Audi CES podvozek a řada technologií, které pocházejí přímo z vyšší třídy.

Audi A4 spojuje bezpočet fascinujících stránek.

Jeho design dodává výraz, je plný napětí a dynamiky. S vysokou technickou precizností vedení linií odůvodňuje vedoucí roli, která Audi v této oblasti náleží. Oproti předchozímu modelu posunuli designéři proporce do nové, sportovní dimenze. Přední převis byl zkrácen, kapota motoru a rozvor kol výrazně délkově narostly.