Vůz vyšší střední třídy, vůz nabízí dobré cestovní podmínky na dlouhé vzdálenosti má pohodlná sedadla. Volkswagen Passat několik stupňů výbav (Trendline, Comfortline, Business, Highline, Executive, R36). Volkswagen Passat můžete vybrat z několika benzínových a naftových motorů. Passat se nabízí v těchto verzích: Volkswagen Passat Sedan, Volkswagen Passat Variant, Volkswagen Passat R36.

Volkswagen Passat rozměry: délka 4765 mm, šířka 1820 mm, výška 1472 mm.

Vnější vzhled
Estetický

Stylový, přímočarý a moderní – to jsou přívlastky, kterými Passat limuzína prezentuje nezaměnitelný design automobilů Volkswagen. Horizontální vedení linií mřížky chladiče je zdůrazněno ušlechtilými chromovanými lamelami a propůjčuje výraznému čelu vozu sebevědomou eleganci. Energicky modelovaný C-sloupek tvoří dynamický přechod směrem k zádi.

Interiér
Přímočarý

Dobře uspořádaný, čistý a bez příkras – strohá elegance interiéru nového vozu Passat nabízí prostor, ve kterém můžete rozvíjet svou fantazii. Vysoce kvalitní a dokonale zpracované materiály a čistý design přístrojů vytvářejí atmosféru, která dává Vašim myšlenkám svobodu.