Land Cruiser je už léta přezdíván „král terénů“ a tomuto označení dělá rozhodně čest. V září 2009 byla na frankfurtském autosalónu představena nová generace tohoto vozu, zachovávající přednosti starých Land Cruiserů a zároveň obohacená o výdobytky moderní technologie.

Toyota staví na stále vyšším luxusu při zachování skvělých terénních vlastností vozidla. Stále se spoléhá na pevný rám, trvalý pohon všech čtyř kol a k dokonalému přehledu řidiče přispívají kamery umístěné vpředu a v zrcátcích.

Land Cruiser je vyráběn s třídveřovou a pětidveřovou karoserií, do pětidveřové se vejde až sedm cestujících, přičemž zadní sedadla jsou elektricky sklopná.

Lehký jihozápadní vánek, silný vichr z východu – nikdy nevíte, odkud vítr povane. Pro všechny ostatní životní výzvy je tu nový RAV4. Jako průkopník vozů SUV s pohonem všech kol pro jízdu ve městě je RAV4 energický a stylový pomocník vhodný pro libovolné využití – počínaje pláží a konče městem. Prostěvyhovuje Vašemu životnímu stylu.

Stylový a kompaktní tvar vozu RAV4 zajišťuje skvělou ovladatelnost. Pro ještě lepší řízení a dokonalejší jízdní vlastnosti je vůz vybaven inovativním integrovaným systémem Active Drive (IADS). Díky této technologii RAV4 velmi citlivěreaguje, přičemž si zachovává jedinečný jízdní komfort. Není divu, že zážitek začíná v okamžiku nastoupení do vozu.