Práce nebo hra? Rodina, podnikání nebo zábava? SEAT Exeo ST – ST znamená SporTourer – je vůz, který vyhoví potřebám Vašeho aktivního životního stylu a každodenních cílů s nenucenou sofistikovaností. Toto elegantní kombi slučuje v sobě výrazný charakter značky SEAT s nejvyšší kvalitou, nejmodernější technikou, mimořádnou dynamikou, rafinovanou sportovností a dobře promyšleným prostorem. Vzniká tak důmyslná rovnováha mezi prací a hrou v mimořádném automobilu.

Natáčecí bi-xenonové světlomety jsou zárukou, že uvidíte každý detail před vozem. Koncová světla LED dávají řidičům vzadu zřetelný signál o Vašem stylu. Mlhové světlomety mají dokonce vestavěnou funkci odbočovacích světel, abyste ve tmě ještě lépe viděli. Přidali jsme navigační systém, střešní okno se solárními články a vše jsme zabalili do elegantního atletického designu. Vidíte, že kouzlo modelu Exeo ST se nijak neskrývá. Pro Váš model Exeo ST si můžete vybírat z řady vznětovým motorů common rail, které poskytují vysoký výkon při minimální spotřebě paliva a emisích. A sestavit si interiér, který bude znít stejně dobře jako vypadat, díky koženému čalounění v odstínu „Cognac“ a audiosystému BOSE®. Každý detail splňuje nejvyšší nároky. Jste připraveni se nyní o tom přesvědčit?

SEAT Exeo ST. Koupili byste si ho, kdybyste o něm věděli.

SEAT Exeo ST je neporovnatelný se vším, co jsme dosud dělali: je to čisté vyjádření principu „auto emoción“ a milník v naší cestě za nejvyšší úrovní kvality, designu a provozních vlastností přizpůsobený modernímu životnímu stylu našich řidičů. Odvážná kombinace nejlepších materiálů, nejpokročilejších technologií, smělého designu a tak typické jízdní dynamiky a sportovního výkonu činí SEAT EXEO ST jednoduše nejlepším pro vše, co máte na programu svého dne.

Pro přesnost: uveze vše, co naložíte.