Nový SEAT Alhambra nabízí mnohem více místa pro rodinu, podnikání i koníčky než dříve. Díky své zvýšené variabilitě splní jak rodinné potřeby, tak i požadavky řidiče na dlouhých služebních cestách. Na každém kilometru oceníte sportovní charakter a radost z jízdy ruku v ruce s mimořádnou praktičností.

To ale není všechno. Pokud o novém vozu SEAT Alhambra říkáme „nový“, opravdu myslíme „nový“. Připravili jsme pro vás celou sérii inovativních technologických řešení, které vás překvapí a nadchnou. To aby vás s novou Alhambrou čekaly jen ta příjemná překvapení.

Dokonalý partner pro aktivní životní styl.

Nic není dokonalé. Ale některé věci se dokonalosti velmi blíží. Podívali jsme se na původní SEAT Alhambra a vylepšili jsme jej. Je však možné zlepšit dokonalé? Jen si jej dobře prohlédněte.

Nový SEAT Alhambra dává svým designem zřetelně najevo svůj dynamický charakter. Široké a pevné proporce, zřetelné linie a osobité tvarování podběhů kol jí propůjčují impozantní vzezření a sportovní přitažlivost, která je v segmentu MPV výjimečná.

Nová Alhambra zřetelně odráží DNA značky SEAT charakteristickým tvarem kapoty, typickou maskou chladiče a velmi osobitým předním spoilerem, který je pokračováním „šípovitého designu“. Elegantní boční profil, do něhož jsou dokonale integrovány boční posuvné dveře, je ztělesněním vysoké úrovně technické preciznosti. Zádi dominuje svalnatý spoiler, který zakončuje střechu, dále nízko protažené zadní výklopné dveře a rozměrná zadní světla.

Univerzálnost je zřejmá také uvnitř, kde naleznete ještě více prostoru. Snadno sklopíte zadní sedadla, a tak získáte dostatek prostoru pro přepravu důležitých věcí, celou řadu odkládacích přihrádek využijete pro věci, které jsou křehké nebo musí být snadno na dosah.

Během vývoje nové Alhambry jsme se soustředili na inteligentní a mimořádně mnohostranný koncept uspořádání sedadel. Nový SEAT Alhambra nabízí pěti- nebo až sedmisedadlové uspořádání. Potřebujete-li větší úložný prostor, pak již nemusíte vyjímat sedadla ve druhé a třetí řadě, ani sedadlo spolujezdce. Místo toho je snadno sklopíte do podlahy pomocí systému sklápění zadních sedadel Easy-Fold. Díky tomu získáte nebývalou volnost a variabilitu pro uložení přepravovaného nákladu. I kdyby jím měl být delší žebřík.

Sedadla v prostřední řadě můžete také posouvat v podélném směru a na přání jsou pro ně k dispozici integrované dětské sedačky. Sedadla řidiče a spolujezdce jsou umístěna tak, aby byl zaručen nejlepší možný výhled v mimořádně sportovní atmosféře a při zachování dokonalé ergonomie.

Přirozená schopnost modelu SEAT Alhambra vykonávat několik různých činností současně nezná mezí. Nyní je i parkování ještě snadnější. Můžete si zvolit parkovací senzory, které řidiče upozorňují na zmenšující se vzdálenost vozidla od překážek, nebo nového parkovacího asistenta, který převezme řízení a automaticky zaparkuje Alhambru i do těsných mezer. A to i v případě, kdy je parkovací místo kolmo ke směru jízdy. S pomocí zpětné kamery integrované ve dveřích zavazadlového prostoru budete mít čistý obraz oblasti za vozidlem na displeji rádia nebo SEAT media systému.