Tento vůz se řadí do rodinných vozů, podle potřeby můžete zvolit jakékoliv uspořádání sedadel. Scénic se nabízí v těchto provedení:Renault Scénic (praktický a pohodlný), Renault Grand Scénic (5 nebo 7 místný model), Renault Scénic Cross (nabízí zvýšený podvozek, ochranný kryt na předním nárazníku). Renault Scénic má 4 druhy výbavy vůz můžete pořídit v těchto výbavách: ICE, Sportway, Exception, Cross. Renault Scénic nabízí dva benzínové a tři naftové motory.

Renault Scénic/Grand rozměry: 4263/4496 mm délka, 2087/2087 mm šířka, 1620/1636 mm výška.

Renault odedávna prosazoval názor, že automobil musí odpovídat životnímu stylu svých uživatelů a splňovat všechna jejich očekávání. Naši návrháři vždy vytvářeli vozy, které „žijí“. Dnes má toto souznění s vývojem a potřebami společnosti podobu hledání trvale udržitelné mobility a ochrany životního prostředí, bezpečnosti a kvality dostupné pro širokou zákaznickou veřejnost. Pevně věříme ve správnost tohoto směru, vytvořili jsme například speciální oddělení Renault Tech, které se zaměřuje na návrh koncepce, výrobu a obchodní uvedení vozů určených pro osoby s omezenou schopností pohybu. Chceme dát existenci automobilu nový rozměr, ještě více ho přizpůsobit potřebám společnosti a snažit se, aby byl pro lidstvo i nadále nositelem pokroku. S tímto záměrem dnes vyvíjíme všem dostupnou modelovou řadu elektrických vozů.

Osobitější a výraznější styl! Stejně jako muži dnešní doby zaměřují se i Scénic a Grand Scénic Collection 2011 na detail. Jejich elegance je při pohledu z exteriéru zdůrazněna ozdobnými kryty kol 16“ Surround nebo koly z lehké slitiny Black Sari 17“. Čistý styl palubní desky doplňuje jemný barevný odstín lišt a výstupů vzduchu. Celkovou harmonii interiéru dotváří nové čalounění sedadel. Nové, modernější prostředí najdete ve všech verzích Scénic a Grand Scénic. Cestovat ve voze Scénic nebo Grand Scénic znamená jít s dobou.