Vůz má prostorný interiér, použité materiály jsou velmi kvalitní. Vzhled Kia Sportage je nadčasový. Kia Sportage motory: automobil má v nabídce celkem 3 motory dva benzínové a jeden naftový agregát. Sportage patří do skupiny vozů SUV. Kia Sportage výbava: 3 druhy výbav má tento automobil. Již základní výbava je rozsáhlá.

Kia Sportge rozměry: délka 4350 mm, šířka 1800 mm, výška 1730 mm.

Nová Sportage je živým důkazem toho, že první dojmy přetrvají.Toto dechberoucí SUV Vás ponechá v úžasu – ať zamíříte kamkoliv,ať Vás život vystaví čemukoliv. Kromě designu, za kterým se každýotočí, má Sportage ve svém rodokmenu všechny základní vlastnostivozidel SUV. Díky nim tak obstojí v každém dobrodružství, kteréměstská džungle skrývá. Navíc však v sobě propojuje komfort amnohostrannost typickou pro osobní automobil. Tak na co ještěčekáte? Převezměte řízení a ukrojte první kilometry. A udělejte tostylově.

Vzrušení je více než pouhá emoce. Můžete jej pocítit v každémúžasném detailu nového modelu Kia Sportage. Aby Vám vůzpřinášel dlouhotrvající radost, vložili naši evropští inženýři a technicido tvorby tohoto SUV maximální úsilí. Sportage je vyráběnáv našem nejmodernějším závodě v Žilině na Slovensku. Tady náštým kvalifi kovaných techniků vyrábí za pomoci nejpřesnějšíchrobotů poslední generace auta té špičkové kvality. Auta s nejvyššímpotenciálem stát se objektem Vaší touhy.

“Vytvořme objekt touhy,“ řekl Peter Schreyer, šéf designuKia Motors, svému mezinárodnímu týmu designérů. Jeho vizí byloohromit veřejnost ze všeho nejvíc prostřednictvím úžasnéhodesignu. Po dokončení je Schreyerovo „umění svádět“ korunovánokvalitou vnitřního zpracování a výjimečnou zárukou.A jaké že je Schreyerovo řešení? Vůz SUV, který je více stylovýa sportovní než kdy předtím – s tváří, která neomylně patří značceKia. Typická přední maska s tygřím nosem a velkými světlometypředznamenává mohutnou kapotu ve tvaru lastury. Ke sportovnímuvzhledu Sportage přispívá poměr mezi plochami karoserie a skla, kdyna mohutné partie pontonu navazuje nízké zasklení. V neposlednířadě stojí za zmínku C sloupek zešikmený v opačném směru.