Tento vůz je malý a stylový, dobře ovladatelný a především v hodný do města. Ford Ka má velmi povedený vzhled, působí moderně a sportovně. Ford Ka nabízí 2 stupně výbavy: Ambiente, Titanium. Ford Ka motory: Káčko můžete pořídit s motorem 1.2 Duratec, nebo s motorem 1.3 Duratorq TDCi.

Ford Ka rozměry: délka 3620 mm, šířka 1894 mm, výška 1505 mm.

Původní Ford Ka vyvolal pořádné pozdvižení, když poprvé vyjel na silnice – a s nejnovějším Fordem Ka je to úplně stejné. Naše filozofie „Ford kinetic Design“ si již vysloužila nadšenou chválu ze strany motoristického tisku. Ford Ka je zábavný, hravý a nabízí fantastické svezení. V kategorii malých automobilů nastavuje ostatním vysokou laťku.

Vzhledem k tomu, že se zde jedná o souhrnné představení Fordu Ka, některé položky a popisované vlastnosti mohou být součástí sériové výbavy, zatímco jiné se dodávají jako výbava na přání nebo jsou dostupné pouze u vybraných provedení. Nahlédněte do sekce Vlastnosti a specifikace nebo navštivte svého prodejce Ford.

Nepřehlédnutelný exteriér

Má vše, co od Ford Ka očekáváte – je to troufalá a expresivní interpretace designérského směru Ford kinetic Design, který vytváří dojem pohybu, i když vůz nehybně stojí.

Uvnitř je zrovna tak funky

Nahlédněte dovnitř a ihned uvidíte, kde jsme vzali inspiraci pro interiér Fordu Ka. Jde o moderní a funky směsici ikon soudobého designu, ale s mimořádně vysokou úrovní kvality a řemeslného zpracování, která pozvedává Ford Ka nad ostatní.