Tento vůz přináší jiný pohled na kompaktní vozy, vůz je prostorný, bezpečný, dobře ovladatelný. Ford Fusion motory: v nabídce jsou 3 benzínové motory Duratec a dva naftové agregáty se systémem common-rail. Ford Fusion výbava: u Fordu Fusion můžete volit mezi 4 stupni výbavy (Ambiente, Trend, Ebony, Fusion +).

Ford Fusion rozměry: délka 4013 mm, šířka 1963 mm, výška 1543 mm.

Prostorný FORD FUSION
Představte si, že máte k dispozici všechny výhody většího robustního vozu a zároveň si užíváte jízdních vlastností kompaktního automobilu s nízkými provozními náklady. Zvýšená sedadla Fordu Fusion Vám dodají pocit jistoty. Interiér je díky dokonalému uspořádání ovládacích prvků neuvěřitelně prostorný. Fusion navíc disponuje řadou inovačních prvků pro vyšší komfort a bezpečí vás i vaší rodiny.

 

Design interiéru
Ford Fusion v sobě spojuje pohodlí a styl s až neuvěřitelnou praktičností. Zajistí komfort pro pět dospělých cestujících, a když se sedadla úplně sklopí, vznikne dostatek místa pro zaníceného sportovce i nadšeného kutila.

 

Design exteriéru
Fusion se pyšní lepším vzhledem než spousta jiných vozidel jeho třídy. Štíhlá a elegantní karoserie se vkusně doplňuje s robustním zevnějškem a širokým rozchodem, které mu propůjčují úžasnou stabilitu.