Automobil vypadá velmi moderně, osobitě, profil je velmi dynamický. Ford Fiesta se nabízí ve dvou karosářských verzích Ford Fiesta 3dv, Ford Fiesta 5dv. Ford Fiesta motory: o dobrou dynamiku se starají 3 benzínové motory (Duratec) a 2 naftové motory.Výbava Fordu Fiesta tento automobil nabízí tyto stupně výbavy: Ambiente, Trend, Ghia, Titanium.

Ford Fiesta rozměry: délka 3950 mm, šířka 1973 mm, výška 1481 mm.

Ford Fiesta  se inspiroval moderním designem. Pokud stále žasnete nad dnešní progresivní architekturou nebo se zajímáte o umění – budete mít dojem, že se právě díváte na umělecký kousek. Ikony dnešního designu ovlivňují každou linii a detail výrazného, dynamického exteriéru i důmyslně řešeného interiéru vozu Fiesta. Technologie uvnitř kabiny jsou navíc maximálně inovativní a odpovídají nejmodernějším trendům dnešní elektroniky.
Design interiéru
Design prostorného interiéru byl ovlivněn moderní elektronikou i současnými módními trendy. Výsledkem je bezkonkurenční, originální prostředí, v němž se budete cítit skvěle. Obrazovky, tlačítka a spínače jsou intuitivní, teplé tóny osvětlení a pečlivě vybrané barvy i látky dotváří dojem přátelského, pohodlného interiéru.
Design exteriéru
Velká maska ve tvaru obráceného lichoběžníku, široké boční linie, výrazné lemy blatníků a stoupající linie karoserie, to vše dodává vozu Fiesta atletický vzhled zachycující energii v pohybu. Všimněte si originálních křivek a tvarů moderního designu, který přitahuje pozornost.