Jedinečné a všestranné. Doblò Panorama se může pochlubit funkčním designem, variabilním a pohodlným interiérem. Doblò Vám dá více – více bezpečí, více prostoru, více úspor a více ohledu na životní prostředí. Skvělé auto pro všechny.
Doblò Panorama: Zrozeno pro rodinu!

Ekologie
Doblò Panorama je ohleduplné k životnímu prostředí. Všechny motory jsou standardně vybaveny inovativním systémem, který významně snižuje emise a zároveň šetří peníze.

Start&Stop je velmi jednoduché na ovládání: v rušném městském provozu systém vypne motor jakmile zařadíte neutrál a dáte nohu z pedálu spojky. Jediné co musíte udělat k opětovnému nastartování je sešlápnout spojku a zařadit.

Všechny dieselové motory jsou standardně vybaveny filtrem pevných částic (DPF). Motory 1.6 a 2.0 MultiJet splňují normu Euro 5 stejně tak jako benzínový motor 1.4.

Doblò Panorama také umožňuje použití eco:Drive, revolučního systému, který Vám řekne jak současný styl jízdy ovlivňuje spotřebu a emise, a poskytne užitečné rady jak řídit úsporněji. Systém „eco-responsible“ a jeho rady vám mohou pomoci snížit emise až o 15% a snížit roční účet za pohonné hmoty.

Komfort
Řídit Doblò Panorama je opravdové potěšení. Komfort a pohoda na palubě jsou zaručeny inovativním systémem zavěšení Bi-link, který Vám umožní hladce zdolat všechny typy povrchu vozovky bez přenosu vibrací do prostoru pro cestující.

Systém Bi-link tlumí vertikální i horizontální vibrace, maximalizuje přilnavost pneumatik, snižuje hluk a lépe drží vozidlo na silnici.
Komfort je umocněn širokými anatomicky tvarovanými sedadly a světlým vzdušným interiérem s velkými okny.

Ideální vnitřní prostředí ve vozidle je zajištěno klimatizací (manuální nebo automatickou) a větracím systémem, který rozděluje vzduch rovnoměrně.

Řídit Doblò Panorama je obvzláště relaxační zážitek díky vyhřívanému nastavitelnému sedadlu řidiče, parkovacím senzorům, světlům pro denní svícení (DRL) a tempomatu.