Živý, pohodlný, nadupaný novými technologiemi a šetrný k životnímu prostředí. Každý detail může být personalizován. Střecha je dostupná ve slonovinové, červené a černé barvě. Jedinečná a slušivá v každé sezóně. Vaše nové okno do nebe.

Personalizace
Ve všech jeho detailech.

11 barev karoserie, 3 barvy střechy, 12 unikátních polepů, 20 typů symbolů, výběr z 9 slitinových kol – z nichž dva jsou zbrusu nové a byly exkluzivně vyrobeny pro Fiat 500 C, 2 slitinová kola a 18 krytů na klíče.
A mnoho dalších doplňků a detailů, kterými si můžete udělat Váš 500 C opravdu jedinečným.

Ekologie
500 C: nejpohodlnější jízda v autě, které je šetrné k životnímu prostředí

To vše díky benzínovým a dieselovým motorům, které splňují normu Euro 5.
Navíc dieselový 1,3 MultiJet je vybaven filtrem palivových částic (DPF) a benzínové motory 1,2 69 k a 1,4 100 k jsou vybaveny inovativním Start&Stop systémem.

Start&Stop dokáže dočasně vypnout motor a následně ho spustit: systém vypne motor jakmile vyřadíte na neutrál a dáte nohu z pedálu spojky. Jediné co musíte udělat k opětovnému nastartování je sešlápnout spojku a zařadit.

Systém Start&Stop sníží spotřebu paliva a emise CO2 – především v městské dopravě.

Díky 500 C budete moci volně cestovat.

Pro zlepšení efektivity řízení je 500 C vybaven systémem eco: Drive, novým a jednoduchým (uživatelsky nenáročným) programem, který zanalyzuje Váš styl jízdy a poskytne užitečné typy jak snížit spotřebu paliva a emise CO2.