Citroen C4 nabízí nejmodernější technologie, především bezpečnost je na vysoké úrovni. Design je originální a líbiví. C4 se nabízí jako:Citroen C4, Citroen C4 Coupé, Citroen C4 Sedan, Citroen C4 Picasso.

C4 se nabízí ve 3 výbavách X, SX a SX Pack. U automobilu můžete vybrat mezi 4 motory 2 jsou benzínové a 2 jsou naftové.Rozměry délka 4275mm, šířka 1773mm, výška 1458mm.

Silueta Citroënu C4 je již na první pohled synonymem stability. Propracované linie a chromované lišty svědčí o péči, která byla věnována vzhledu celého vozu. Interiér vozidla navozujedojem pohody, elegance a technologie. Řídit Citroën C4 je v kombinaci s pou-žitými technologiemi a materiályskutečně snadné. Konstruktéři docílilitoho, že se budete ve voze cítit opravdupohodlně, a to nejen díky místu řidiče,v němž se snoubí ergonomie a design. Pocit pohodlí završuje manuální 6-st. pilotovaná převodovka, která ve spojenís volicí pákou představuje skutečný technologický klenot. Středová odkládacípřihrádka s posuvným krytem ukrývávelký chlazený prostor a místo vyhrazené pro Connecting Box (zásuvka typuJack a konektor USB). Do středové loketní opěrky mezi předními sedadly jezabudována velmi praktická a důmyslnázásuvka na 230 V (maximální výkon120 W). Citroën C4 nabízí ve svém segmentuojedinělý komfort sedadel, k němuž velkou měrou přispívají přední sedadla s masážní funkcí a elektricky nastavitelnou bederní opěrkou. Automatická klimatizace nabízí tři úrovně intenzityproudění a zahrnuje rovněž funkciREST, díky níž zůstane ventilace funkčníještě několik minut po vypnutí motoru.Řidič si může navíc zvolit jeden ze čtyřrůzných tónů zvukových výstrah. Díkymodernímu audio systému s prostorovým rozložením zvuku může řídit v klidu a uvolněně. Jakmile do CitroënuC4 usednete, nebudete mít chuť jejopustit.

Především je to pastva pro oči. Nechte se okouzlit hezkým, elegantníma vytříbeným interiérem Citroënu C4. Stačí se podívat na pohodlnásedadla a máte hned chuť nasednout. A pak už se prostě jen nechteunášet všemi smysly… Dejte průchod vlastním emocím při objevováníelegantních a kvalitních materiálů, vychutnejte si akustický komfort a přesvědčte se o velkorysém prostoru interiéru. Komfort a pohodlíjsou základní hodnoty, kterými Vám Citroën C4 zpříjemní cestování.

Společnost CITROËN měla při vývojisvých vozů vždy na paměti životníprostředí a jeho ochranu, aniž byovšem tento aspekt negativně ovlivňoval potěšení z jízdy. V souladu s uvedenou koncepcí jsou i speciickétechnologie nesoucí souhrnné označeníAirdream, k nimž se řadí i mikrohybridnítechnologie e-HDi. Kombinace motoruHDi s pružnou manuální 6-st. pilotovanou převodovkou, systému Stop &Start nové generace a zařízení prozpětnou rekuperaci energie při brzděníumožňuje omezit spotřebu a snížitemise CO2, aniž by byly jakkoli dotčenyjízdní vlastnosti. Používání této špičkovétechnologie je velmi snadné… V pří-padě, že zastavíte třeba na semaforu,motor se vypne a zůstane v pohotovostním režimu. Jakmile uvolnítebrzdový pedál, motor se automatickyaktivuje bez jakéhokoli Vašeho zásahu.Systém Stop & Start poslední generaceje ideální pro běžný provoz a díkysvému tichému chodu bez vibrací jepředurčen k tomu, aby zvrátil dosavadnívnímání řízení.