Citroen C-Crosser je první luxusní SUV od Citroenu, nabízí atraktivní, originální design, převeze až 7 osob, nabízí pohon všech kol. Knaftovýmu motoru se nabízí filtr pevných částic.

K C-Crosseru si můžete pořídit kvalitní audio vybavení, navigační systém, kamerový systém pro snadné couvání. Výbava Citroenu C-Crosser je dobrá. C-Crosser nabízí se s motorem 2,2 HDI.

Citroen C-Crosser rozměry: 4646mm délka, 2072mm šířka, 1713mm výška.

Mistrovské dílo! Naskýtá se Vám pohled na jedinečný4×4 nové generace odpovídající současným trendům,jejichž pravým ztělesněním je výkonný a robustní vůzC-Crosser. I přes svou dynamiku a sportovní charakterzvýrazněný střízlivými a plynulými liniemi dokáže býtmodel C-Crosser elegantní a přívětivý, pohodlnýi typicky rodinný. Jedním slovem: univerzální. CitroënC-Crosser nabízí dokonalou kombinaci vlastností vozů4×4 a velkoprostorových rodinných vozů a představuje tak ideál praktičnosti ve všech směrech.Elegantní tvary v sobě dokonale slaďují dynamickýprofil a vyvážené proporce se sportovním duchemmodelu C-Crosser. Výrazně klenuté blatníky a dozadu se svažující střecha jen zdůrazňují zjevné sportovníkvality vozu. Toužíte po úniku, po rozptýlení, toužítepo novém sportovním zážitku nebo po komfortu jakpro sebe, tak pro své blízké? Citroën C-Crosser sezrodil, aby splnil každé Vaše přání.Oslovuje Vás snad sportovní duch modelu? Již připrvním pohledu je nápadný skvělý design. Křivky,zaoblení i jemné přechody linií společně s aerodynamickými vlastnostmi zvýrazňují dynamičnost celku.Působivý je i kontrast použitých materiálů: chromované prvky zvýrazňují černé doplňky karoserie. To všeještě umocňují sportovně řešené střešní nosiče.

Protáhlé světlomety představující jednoznač-ně rozpoznatelný podpis značky CITROËNvyužívají nejnovějších technologických inovací jako například samočinné rozsvícení světelza snížené viditelnosti. Xenonové světlomety s výsuvnými ostřikovači zajišťují na úrovni výbavy Exclusive nejen optimální osvětlení,ale díky automatické výškové regulaci i účinnou ochranu protijedoucích řidičů proti oslnění s ohledem na zatížení vozidla. Zadnísdružená světla se vyznačují špičkovým technickým designem a jsou vybavena LED diodami.Elegán každým coulem: disky kol padnou naCitroën C-Crosser jako ulité. Vůz je vybavenšestnáctipalcovými nebo osmnáctipalcovýmihliníkovými disky kol zajišťujícími bezchybnédržení stopy. Disky kol obstály hned ve dvoutěžkých zkouškách: spojit výkonnost s originálním a technicky dokonalým designem.Střízlivě řešený otáčkoměr umístěný v oválném, hluboko posazeném sdruženém pří-stroji, umožňuje lepší čitelnost údajů, čímžtaké zvýrazňuje osobitý styl interiéru, kterýdůsledně provází celou koncepci modelu C-Crosser.Konstruktéři zároveň věnovali velkou pozornost kvalitě vnitřních povrchů, aby tak dostá-li ambicím umístit Citroën C-Crosser našpičku třídy. Zrnitý a jemný povrch palubnídesky i kožené čalounění sedadel nabízenéve dvou barevných provedeních – černéa béžové – vytvářejí i v nejmenších detailechdojem luxusu.