Vysoce praktický rodinný vůz, působící na první pohled jako dodávka. Citroën Berlingo je jednovaječné dvojče Peugeotu Partner. Splňuje vysoké nároky na praktičnost a kvalitu a přitom zůstává cenově dostupný.
Základní úložný prostor Berlinga je úctyhodných 624 litrů. Zadní opěradla lze navíc úplně sklopit směrem k předním a získat tak neuvěřitelných 2800 litrů! Ostatně celý interiér včetně palubní desky je podřízen praktičnosti, jednoduchosti a přehlednosti. Ani rozměrnější osoby nebudou mít problémy s místem pro nohy nebo hlavu. Uvnitř najdete také pestrou paletu odkládacích prostorů.
Berlingo se také pyšní velice příznivou spotřebou, ve městě kolem 7 l a mimo město 5 l (s dieselovými motory). Jízdní vlastnosti se zlepšují s každým kilogramem nákladu, takže to působí, jako kdyby Berlingo na zatížení vyloženě čekalo.

Začněme hned tím hlavním: Citroën Berlingo First nabízí vše, co od svého vozu vyžadujete. Variabilní a praktický interiér. Prostor a pohodlí pro všechny cestující. Ohromný zavazadlový prostor. Aktivní a pasivní bezpečnost.Žádné kompromisy – jen řešení. Citroën Berlingo First ostatně potvrzuje svůj charakter na první pohled. Robustníkaroserie, rozměrné světlomety a zdůrazněná maska chladiče. Hned víme, s kým máme tu čest: robustní a odolnývůz, připravený doprovázet své majitele na jakékoli místo a po jakýchkoli cestách. Neváhejte a pohodlně seusaďte: Citroën Berlingo First čeká jen na Vás, aby ukázal všechny své schopnosti!