Design X3 navazuje na novodobý styling BMW a je zde vidět i lehká návaznost na X5. Dlouhá příď a výrazně skloněné A sloupky utváří dynamický vzhled. Řadí se mezi menší SUV na našich silnicí je X3 vidět velmi často. Rozměrově je X3 podobná jako BMW 3. Pohon všech kolik má na starosti systém xDrive.

Exteriér BMW X3.

Každý detail X3 vyzařuje hbitost, styl a dynamiku. Silné a elegantní linie podtrhují jeho fascinující temperament a sportovní ambice. Mohutné proporce X3, počínaje silnou kapotou až po výraznou zadní část, nelze přehlédnout. Nárazníky, téměř kompletně ve stejném laku jako karoserie, a zvýšená poloha sedadel jsou vztyčné body jeho zcela nepochybně nezaměnitelného charakteru.

nteriér BMW X3.

Prozkoumávat jednotlivé detaily BMW X3 je zábava. Barvy, tvary a materiály byly harmonicky zkombinovány tak, aby odpovídaly nejvyšším standardům funkčnosti i designu. Aby byl zajištěn plynulý přechod pozoruhodného vizuálního jazyka exteriéru do interiéru, byla věnována pozornost každičkému detailu, počínaje přístroji a obložením až po potahy sedadel a švy.

Prostornost BMW X3.

Čtyři cestující, dvě horská kola či vybavení na lyže – variabilní interiér BMW X3 Vám nabízí svobodu dělat to, co chcete a kdy chcete. Díky sklápěcím zadním sedadlům, volitelnému nosiči kol a širokým, nízko položeným zadním dveřím je BMW X3 připraveno na všechno. S možností přidání volitelných dodatečných úložných prostorů, zavazadlových sítí a balíkových mříží je BMW X3 ideální pro stylovou přepravu Vás i Vašeho nákladu