Luxusní SUV s vynikajícím komfortem, s Volkswagen Touareg můžete jezdit bez problému terénem tak i po silnici. Volkswagen Touareg můžete pořídit s několika motory od základního pětiválce až po vrcholný dvanáctiválec. Volkswagen Touareg můžete pořídit v různých výbavách záleží na motorizaci. Sportovní verze je značena Volkswagen Touareg R50.

Volkswagen Touareg rozměry: délka 4754 mm, šířka 1928 mm, výška 1726 mm.

Má sebevědomí
A rád to dává najevo: Například dalších 41 mm délky, které poskytují více prostoru nejen pro dynamický design, ale i pro komfort v interiéru. Nebo výrazné bi-xenonové světlomety s LED diodami pro denní svícení, dynamicky reagující na směr jízdy, které dokonale osvítí vozovku. Nebo impozantní panoramatické posuvné střešní okno, díky němuž se každé dobrodružství zdá být na dosah.

Má úroveň
Úroveň není jen otázkou vystupování, ale i vnitřního postoje. Jeho vyjádřením může být například kůže „Nappa“, reprezentativní dekorace interiéru, rafinované designové sady či komfortní funkce, jako jsou klimatizace „Climatronic“, paket „Paměť“ či „Keyless Access“. Touareg Vám i ve všední den poskytne luxusní pocit individuální svobody.

Má ohnivý temperament
A dokáže jej velmi přesvědčivě prezentovat – díky zamšření se na podstatné: Až o 222 kg nižší hmotnost a až o 20 % menší spotřeba paliva ve srovnání se svým předchůdcem mu umožňuje mimořádný sportovní švih. Inovativní benzinové a dieselové motory pak zaručují nízké hodnoty spotřeby a maximální požitek z jízdy. Avšak i při veškeré své dynamice má Touareg také vysokou míru odpovědnosti. Ta se projevuje například ve využití moderních technologií budoucnosti, jako jsou hybridní pohon či BlueMotion Technology.