Čtyřdveřový Komfort Coupé s dynamikou sportovního vozu,s prostorným interiérem kde jsou ty použity kvalitními materiály. Výbava Volkswagen Passat CC je bohatá. Volkswagen Passat CC jak s čtyřválcovými tak s šestiválcovými motory.

Volkswagen Passat CC rozměry: délka 4799 mm, šířka 1855 mm, výška 1417 mm.

Perfektní kombinace
Zvnějšku se nový Passat CC vyznačuje typicky dynamickými tvary běžného kupé. V interiéru Vás ale nový čtyřdveřový Passat CC překvapí komfortem plnohodnotného čtyřsedadlového vozu! Výhody této kombinace jsou nasnadě: nemusíte se zříci velkorysého pohodlí, ani sportovně-elegantního designu. Všechny nároky jsou splněné v jednom.

Lehkost bez hranic
Dveře bez rámu propůjčují novému Passatu CC vysloveně elegantní vzhled. Provedení tvarů typické pro kupé nepůsobí pouze dynamicky, ale má také neocenitelnou výhodu: vítr nemá k dispozici žádnou záběrovou plochu. Pod linií okna následuje designový prvek, který dotváří styl vozu: silný a výrazný prolis – takzvaná linie „Tornado“.

Neomezený výhled
Prosklená panoramatická střecha dodávaná na přání se se svými velkorysými rozměry postará o příjemnou prosvětlenou atmosféru v interiéru i o volný výhled na oblohu. Pokrývá kompletně přední část vozu až po B-sloupky a navazuje tak na elegantní provedení střechy. Střechu je při tom možné vyklopit až o tři centimetry.