Malý městský automobil, který projíždí v městský provoz s lehkostí, parkování s Volkswagen Fox je zábavou. Volkswagen Fox se dodává s málo objemovým tříválcovým motorem. Výbava Volkswagen Fox je uspokojivá. Může vybírat i z příplatkové výbavy.

Volkswagen Fox rozměry: délka 3828 mm, šířka 1660 mm, výška 1544 mm.

Zažít novou dimenzi
Skutečná velikost vychází zevnitř – potvrdit tuto tezi je pro nový Fox hravě snadné. Jeho design, orientující se zejména na ergonomii, jakož i efektivní využití stávajícího prostoru se postarají o zcela nový pocit a zážitek na všech sedadlech. Pocítíte to: nový Fox je znatelně víc než jen malý vůz.

Flexibilní prostorový zázrak
Posaďte se v novém Foxu. Překvapí Vás jeho velkorysá nabídka místa a prostor v oblasti hlavy, protože nový Fox je opravdový čtyřsedadlový vůz, který poskytuje velký prostor pro nohy i u zadních sedadel. Od přístrojové desky až po kryt zavazadlového prostoru – celý interiér se prezentuje jako moderní a je promyšlený tím nejlepším způsobem. Přitom jsou to právě početné užitečné detaily, které zajišťují zvláštní pocit z prostoru a umožňují potřebnou flexibilitu podle Vašich přání.