Líbiví kabriolet s pevnou skládací střechou a pohonem zadních kol. Jeho karoserie je tuhá a nekroutí se v zatáčkách. Volkswagen Eosjiž v základní výbavě hodně vybaven. Jeho bezpečnost pro cestující je na vysoké úrovni. Volkswagen Eos má v nabídce 4 benzínové a jeden naftový motor.

Volkswagen Eos rozměry: délka 4407 mm, šířka 1791mm, výška 1443 mm.

Dopřejte si pauzu. V novém voze Eos.
Nový Eos je jako stvořený pro krátkou odpočinkovou dovolenou. A to 365 dní v roce. Ať se zataženou střechou jako sportovní kupé, nebo s otevřenou střechou, jako elegantní kabriolet.

Rozmazlujte své oči.
Výrazný, sportovní, pokrokový: Zcela přepracovaný design nového vozu Eos na sebe poutá pozornost. Jeho součástí je nová tvář automobilů Volkswagen s černě lakovanými lamelami mřížky chladiče, jež jsou zasazeny v chromovaném lemu, stejně jako spodní sání vzduchu. Mezi další prvky patří zadní difuzor a zadní světla tvořená LED diodami a světlovody. Výrazným prvkem je samozřejmě také technicky propracovaný střešní systém CSC složený z pěti ocelových dílů s integrovaným posuvným / výklopným střešním oknem.

Nechte své smysly odpočívat
V novém voze Eos si až čtyři cestující mohou užívat radost z jízdy v kabrioletu a současně vychutnávat pohodlí kupé. To proto, že celkově prostorný interiér nabízí také dostatek místa pro nohy cestujících vzadu a pro všechny pasažéry velmi nízkou hladinu vnitřního hluku. K příjemné atmosféře přispívají i elegantní chromové aplikace na mnoha prvcích. Řidič a jeho spolujezdec se mohou těšit na sportovní sedadla – na přání čalouněná kůží „Nappa“ v provedení „Cool Leather“.