Vzhledové podobná staršímu a ve světě neuvěřitelně oblíbenému modelu Toyota Corolla, Auris prošel lehkou změnou designu a technologie. Stále zůstává cenově dostupným modelem nižší střední třídy. Vyrábí se jako třídveřový nebo pětidveřový hatchback. Pyšnit se může zejména prostorným interiérem – ani vysoké osoby nebudou mít problém, kam složit nohy – a flexibilním zavazadlovým prostorem.

Největší devízou Toyoty Auris je ale silný a velice úsporný motor, jehož spotřebu budete mít i při svižné, sportovní jízdě problém přetáhnout přes 7 litrů na 100 km.

Toyota Auris je spíše konzervativnější vůz cílený na evropské zákazníky. Je spolehlivý a bezpečný, i když ničím příliš neprovokuje.

Zažijte svěží promyšlenost doplněnou komfortem, prostorností a praktičností. Využijte všech výhod koncepce Toyota Optimal Drive zajišťující maximální hospodárnost a vynikající jízdní vlastnosti. Spojte se s Aurisem – vozem určeným pro život.

Ve snaze o stálé snižování vlivu na životní prostředí jsou motory vozu Auris konstruovány tak, aby měly minimální emise CO2a nízkou spotřebu paliva, aniž by se snížila dynamika jízdy. Díky technologiím Dual VVT-i, Valvematic a motorům D-4D si můžete užívat dynamickou a zároveň ekologickou jízdu.