Octavia Tour

Nová generace populárního modelu Škoda Octavia Tour a Octavia Combi Tour nepostrádá žádnou z kvalit a předností, které zákazníci oceňovali již u jejího předchůdce.

Za skvělou cenu nyní nabízí ještě širší paletu funkčních, bezpečnostních a komfortních prvků výbavy, které přispívají k neobyčejné oblibě této modelové řady.

Funkčnost, spolehlivost, nadčasový design a zejména skvělé užitné vlastnosti dělají z modelu Octavia Tour a Octavia Combi Tour ideální rodinný automobil.

V základní výbavě obou karosářských variant nechybí například centrální zamykání (SAFE systém), elektricky ovládaná a vyhřívaná vnější zpětná zrcátka s integrovanými ukazateli směru, radiopříprava se 2 reproduktory, přední stěrače AERO s cyklovačem a volbou frekvence, vyhřívané zadní sklo, halogenové světlomety (s nastavitelným sklonem z místa řidiče) nebo funkce DAY LIGHT.

Interiér Twinkle doplňují vnitřní dekorační lišty Classic, v přístrojové desce v provedení Onyx/Onyx nechybí otáčkoměr s digitálními hodinami a v základu je i příprava pro uchycení dvou dětských sedaček s bezpečnostním systémem ISOFIX na zadních sedadlech.

Ve verzi Combi navíc najdete zadní stěrač AERO, stropní lampičku vzadu a zadní sklopné sedadlo, dělené v poměru 60/40. Objemný zavazadlový prostor vybavený háčky na uchycení zavazadel, dvěma lampičkami a 12V zásuvkou kryje vyjímatelný roletový kryt.

Nárazníky v barvě vozu
Robustní nárazníky lakované v barvě vozu jsou integrovanou součástí vnějšího designu. Podtrhují sebevědomý a solidní výraz vozu.

Kryty kol Avangarda
Velkoplošné ozdobné kryty kol Avangarda patří ke standardní výbavě.

Schránka ve výplni dveří
Interiér vozu Octavia Tour se pyšní množstvím praktických úložných prostor a odkládacích schránek. Schránka ve výplni předních dveří má například integrovaný držák na 1l lahev.

Osvětlení zavazadl. prostoru
Objemný zavazadlový prostor verze Octavia Combi Tour (605 l) je standardně vybaven dvěma lampičkami pro osvětlení a navíc i 12V zásuvkou.