Uvažujete-li o koupi spolehlivého a zároveň pohodlného rodinného automobilu za příznivou cenu, který bude v maximální míře plnit Vaše požadavky na moderní technologie, je pro Vás druhá generace modelu Škoda Octavia Tour a Octavia Combi Tour tou nejlepší volbou.

Představitel nejúspěšnější modelové řady v novodobé historii značky Škoda přichází na český trh v zákaznicky optimalizované verzi, která vychází ze současného základního provedení Octavia a Octavia Combi Classic.

Exteriér

Vnější design vozu se od inovované verze Octavia Classic liší především komponenty, jako jsou maska chladiče, nárazníky v barvě vozu, halogenové světlomety, zadní skupinové svítilny nebo černě lakovaná vnější zpětná zrcátka a kliky dveří.

Důležitý prvek designu tvoří velkoplošné kryty kol Avangarda určené pro 15″ ocelová kola. Na přání může být vůz „obut“ i do 15″ kol z lehké slitiny Deimos či 16″ litých kol Crateris. Vybrat si můžete z devíti metalických a tří UNI laků karoserie.

Interiér

U interiéru verze Tour byl kladen velký důraz především na jeho praktičnost a univerzálnost. Elegantní, prostorný a účelně řešený interiér nabízí maximálně bezpečné prostředí všem cestujícím.

Příjemnou atmosféru vytváří interiér Twinkles dekoračními lištami Classic, měkký povrch přístrojové desky, pohodlná sedadla nebo množství úložných a odkládacích schránek na drobné předměty a nápoje.