Provedení Combi nyní nabízí dynamičtější design přední části, inovované materiály v interiéru a nové vnější barvy i kola z lehkých slitin. Největší novinkou jsou pak motorizace, které podtrhují skvělé jízdní parametry a užitné vlastnosti vozu.

Základní benzinovou nabídku představují již osvědčené agregáty 1,2 HTP / 44 kW a 1,2 12V HTP / 51 kW, které nyní doplňuje nový přeplňovaný motor 1,2 TSI ve výkonových variantách 63 kW a 77 kW.

V nabídce dieselových agregátů je motor
1,6 TDI CR ve výkonových variantách 55kW,
66 kW a 77 kW se systémem vstřikování paliva common rail a filtrem pevných částic DPF. Benzinové i naftové motorizace bez výjimky plní emisní normu EU5.

Exteriér
Přední partie vozu jsou opticky rozšiřovány horizontálními liniemi nového nárazníku se stylizovanou mřížkou, pozměněnou maskou a kapotou i nově tvarovanými světlomety a mlhovkami. Díky změnám přední části vozu Fabia Combi narostla o 8 mm do délky na celkových 4247 mm.

Paleta barev se rozrostla o nový metalický lak zelená Rallye. Nová je i nemetalická barva modrá Pacific. V nabídce se objevuje dvojice nových 16″ kol z lehké slitiny Elba a Comet a celoplošné kryty Comoros pro 14″, resp. Satellite pro 15″ ocelová kola.

Interiér
Změny v interiéru přinesly vyšší komfort pro posádku i lepší funkčnost a ovladatelnost vozu. Po estetické stránce interiér vylepšuje přístrojový panel s upravenou grafikou, který zároveň přináší i nové funkce a kontrolky.

Inovovaný vzhled a tlačítka mají ovládací panely klimatizace a čtyř i tříramenné multifunkční volanty, které umožňují snazší ovladatelnost rádia nebo telefonu.

Novinku v potahových materiálech představují vzory Domino a Chess.