Na každého funguje něco jiného. Když se různých lidí zeptáte, jaká je jejich představa dokonalosti, každý vám dá jinou odpověď. Od abstraktního ke konkrétnímu, od skutečného k vysněnému, od praktického po fantastické.

Když jsme navrhovali SEAT Ibiza, chtěli jsme, aby byl dokonalý více než jen v jednom směru, aby byl dokonalý svou formou, bezpečností, praktičností, designem, detaily – a výkonem. Ať se na tento vůz podívá kdokoli, najde dokonalost.

Dosažení takového cíle samozřejmě předpokládá důkladnou vnitřní transformaci – ale podstata, původ a charakter vozu zůstávají stejné.

Uvnitř vozu SEAT Ibiza proto samozřejmě najdete duši značky SEAT.

Neztratili jsme ji. Ale vylepšili.

Design exteriéru je charakteristický dynamickými tahy, které vytvářejí akční postoj a dávají modelu SEAT Ibiza jeho rozhodný výraz. Každý detail, každá linie, vše bylo vytvořeno s jasným záměrem. Není to jen vůz. Je to umělecké dílo, řídící se vlastními zákony.

Když se podíváte zepředu, uvidíte, že celý tvar vozu je odvozen z linií výrazné chromované přední masky. Vymršťují se podél boků až na záď vozu. Konečně vidíte vůz, který není kompromisem. Čistá dynamika. Jasný názor. Silná osobnost. Nechte se ovládnout.

Slyšíte dobře. Mačkání, otáčení, spínání každého tlačítka, každé páky, páčky a knoflíku v modelu SEAT Ibiza – to vše nyní přichází s jemným zvukem a rafinovaným dohmatem tak, aby vaše zážitky z jízdy a každý kontakt s vozem byly ještě příjemnější. Dokonalost do posledního tlačítka.