Vůz má velké vnitřní rozměry, vynikající zpracování interiéru. Můžete převážet až 7 osob. Každé sedadlo je oddělené. Renault Espacese nabízí v provedení: Renault Espace, Renault Grand Espace. Renault Espace se nabízí se 2 benzínovými a 4 naftovými motory.Renault Espace nabízí 4 stupně výbavy: Genea (základní výbava), Dynamique, Privilege, Initiale.

Renault Espace rozměry: 4661 mm délka, šířka 1860 mm, 1728 mm výška.

Renault odedávna prosazoval názor, že automobil musí odpovídat životnímu stylu svých uživatelů a splňovat všechna jejich očekávání. Naši návrháři vždy vytvářeli vozy, které „žijí“. Dnes má toto souznění s vývojem a potřebami společnosti podobu hledání trvale udržitelné mobility a ochrany životního prostředí, bezpečnosti a kvality dostupné pro širokou zákaznickou veřejnost. Pevně věříme ve správnost tohoto směru, vytvořili jsme například speciální oddělení Renault Tech, které se zaměřuje na návrh koncepce, výrobu a obchodní uvedení vozů určených pro osoby s omezenou schopností pohybu. Chceme dát existenci automobilu nový rozměr, ještě více ho přizpůsobit potřebám společnosti a snažit se, aby byl pro lidstvo i nadále nositelem pokroku. S tímto záměrem dnes vyvíjíme všem dostupnou modelovou řadu elektrických vozů.

S vozem Renault Espace vstupujete do panoramatického prostoru! Do prostoru, nad kterým se klene prosklená střecha, jež otevírá nekonečný výhled do okolní krajiny. Do velkorysého prostoru, který se přizpůsobí vašim přáním a potřebám – pohodlná, praktická a posuvná sedadla s automatickou fixací lze uspořádat do mnoha konfigurací. V zadní části si každý z cestujících může vybrat umístění svého sedadla. Chcete svým mnoha pasažérům dopřát více místa ? Potřebujete převážet objemné předměty? Počet sedadel snížíte nebo zvýšíte (2 až 7 míst) velmi jednoduchým způsobem. Výlety nebo každodenní dojíždění…  Renault Espace žije vaším tempem.