Od převážení golfových holí k sázení rostlin na vaší zahradě, Opel Vivaro vám nabízí také změnu uspořádání sedadel, které lze změnit během několika minut.

Se třemi řadami sedadel může Opel Vivaro přepravovat až 9 osob včetně řidiče. Model s dlouhým rozvorem poskytuje až 5,9 m3 nákladního prostoru, když se vyjme 2. a 3. řada sedadel a přizpůsobíte tak svůj Opel vašim požadavkům.

Volba pro dlouhý náklad

Ať už dopravujete osoby anebo zavazadla, dlouhé náklady nemusejí být nikdy problémem s úpravou pro prostrčení dlouhých nákladů.

Skutečná všestrannost

Opel Vivaro přichází s možností volby dvou rozvorů kol a pěti motorů. Navíc si můžete také vybírat mezi dvojitými zadními dveřmi a výklopnými zadními dveřmi. Máte také možnost si zvolit druhé posuvné dveře u varianty Combi.Dokonce i uspořádání sedadel vám nabízí možnost upravit si své vozidlo podle svých osobních požadavků.

Konkurence schopné rozměry

Rozmanitost modelů Opel Vivaro dělá z tohoto vozu nepostradatelného partnera pro širokou řadu provozních požadavků. Podle toho, zda si vyberete Combi nebo Tour, máte příležitost upravit rozmístění sedadel podle svých osobních požadavků. Změňte Tour z varianty rozmístění sedadel 2-3-3 nebo upravte své Combi na uspořádání 3-3-3.

Ať už požadujete pracovní vozidlo nebo osobní rodinný vůz, Opel Vivaro má pro každého něco.Combi s dlouhým rozvorem a 9 sedadly nbízí 2.2 m3 nákladového prostoru – spoustu místa pro zavazadla vašich cestujících.Pro zvýšení komfortu je možné interiér doplnit na nejvyšší úroveň vybavení.