Její ovladatelnost je výborná, s vozem se dobře jezdí ve městě a i mimo něj. Opel Corsa má moderní vzhled. Vůz se vyrábí buď 3 dv. nebo 5 dv. automobil. Opel Corsa nabízí pestrou nabídku výbavMotory v Corse mají dobrou dynamiku. Opel Corsa OPC je sportovně vyladěný vůz nabízí dynamické svezení se spousty sportovních doplňků.

Rozměry Opel Corsa: délka 3999 mm, šířka 1944 mm, výška 148 mm.

Design exteriéru

Ať už se na něj díváte z jakéhokoli úhlu, je Opel Corsa prostě úchvatný. Má totiž silný charakter a nezaměnitelný profil, a tak na silnici rozbíjí obvyklou monotónní šeď. Zamilujete se na první pohled a na druhý vám přijde ještě atraktivnější. Objevte novou stránku sebe sama ve voze Opel Corsa.

Design interiéru

Vnitřek Opelu Corsa je stejně stylový jako jeho vnější design. Budete fascinováni prostorem, potěšeni komfortem a nadšeni z toho, jak a do jaké míry si svůj Opel Corsa a jeho funkce můžete přizpůsobit přesně na míru. Příjemné prostředí, přepychově pohodlné sedačky, palubní deska ladící s výplněmi dveří, povrchy ve stylu „piano lacquer“, decentně podsvícené ovládací prvky a progresivně řešená kabina, ve které je všechno přesně tam, kde to opravdu potřebujete, dělají z Opelu Corsa dokonalý automobil pro váš život.

Panoramatická střecha

Dopřejte si trochu čerstvého vzduchu pouhým zmáčknutím tlačítka, které otevře toto mimořádně široké skleněné střešní okno. Vůz je navíc vybaven deflektorem větru a inteligentním dvoukomorovým systémem tlumení hluku. Vezměte prosím na vědomí, že tento prvek výbavy není k dispozici u modelu Essentia.