Vítejte v katalogu vozidel, kde získáte informace o autech. Chcete nejlevnější pojištění pro svůj vůz?

Posts Tagged ‘značky’

Jak na realizaci dopravního značení?

Dopravní značení je nedílnou součástí veřejných pozemních komunikací, ale také soukromých pozemků. Pokud právě finišujete s výstavbou parkoviště, firemního areálu nebo jiné plochy, kde je vyžadováno řízení provozu pomocí svislých a vodorovných značek, bude se vám hodit spolehlivý partner, který se postará o vše potřebné – doslova od A do Z. Firma AZznačky má v oblasti prodeje, pronájmu a realizace dopravního značení dlouholeté zkušenosti a úspěšně realizovala zakázky pro menší klienty i velké společnosti. Co konkrétně služby českého odborníka na dopravní značení zahrnují?

Pro zaměstnance společnosti AZznačky je vše okolo dopravního značení každodenní rutinou již od roku 2006. Od počátku činnosti si zakládají na individuálním přístupu a klientům vždy nabízí nejefektivnější řešení s ohledem na specifické požadavky a finanční možnosti. Průběh zakázky je monitorován moderním systémem Venzeo, který umožňuje nepřetržitý přehled o stavu – včetně GPS souřadnic, časové posloupnosti a identifikačních údajů osob, které report posílají.

Potřebujete svislé dopravní značení?

Máte zájem o svislé dopravní značení? V nabídce AZznačky najdete všechny typy značek, samozřejmě v souladu s platnou legislativou (zákon č. 361/2000 Sb. o provozu na pozemních komunikacích) a technickými požadavky. Firma se zabývá prodejem, ale také pronájmem. V případě potřeby zajistí umístění na retroreflexní žlutozelený fluorescenční podklad.

Kvalitní vodorovné dopravní značení

AZznačky se postará také o vodorovné dopravní značení. Zaměstnanci mají zkušenosti s realizací na silničních komunikacích, v průmyslových areálech, logistických centrech, obchodních zónách apod. Aplikace probíhá za takových podmínek, aby byla zajištěna dlouhodobá trvanlivost značení. Na jednosložkové barvy je poskytována záruka na 6 měsíců, na dvousložkové na 24 měsíců.

Chcete se na téma dopravní značení dozvědět více? Bližší informace o službách a ukázky realizovaných projektů najdete na www.azznacky.cz.

Galerie
04 fabia_200x80 fabia_combi_200x80 superb_combi_200x80 octavia_fl_03 octavia_combi_fl_02 yeti_06 01_0
Využijte srovnání cen povinného ručení od ePojisteni.cz

Kalkulačka povinného ručení od Topsrovnání.cz Vám pomůže při výběru povinného ručení.