Automobil který zakládá novou kategorii CUV (Crossover Utility Vehikle). Kia Soul upoutá svým designem a použitými technologiemi. KeKia Soul jsou nabízeny dva motory jeden benzínový a jeden naftový agregát. Výbava Kia Soul je velmi bohatá máte na výběr z 6 výbav.

Kia Soul rozměry: délka 4105 mm, šířka 1785 mm, výška 1610 mm.

Kia SOUL – naprostá novinka v modelové řadě Kia je dokonce tak jedinečná,že zakládá novou automobilovou kategorii CUV (Crossover Utility Vehicle).Jsme si jistí nejen unikátním vzhledem, ale i kvalitou celého vozu. Ta seplně projevuje v nabídce sedmileté záruky. Navíc už nyní Kia SOULvlastní světový primát – je prvním autem na světě, které máduši i v názvu.

Ukažte, že uniformita je vám cizí a není překážka, která by vás zastavila.Vždyť KIA SOUL je odpovědí na všechna vaše přání. Robustní, a přestokompaktní karoserie posazená výš, než bývá zvykem, vám dodává ještě většípocit bezpečí a jistoty. Neokoukané uspořádání přední partie s horizontálněumístěnými blinkry pod světlomety, profilovaný tvar mřížky chladiče, boční„žábry“ a téměř kolmá záď říkají jasně: Konfekce není nic pro mě!

KIA SOUL plní odvěké přání každého z nás – touhu odlišit se, být jiný. KIA SOULvám ihned nabízí mnoho modelových variant, jež jsou rozdílné designem, uspořádáním,tvarem a barevností exteriérových prvků. Stačí si vybrat, která vám budenejbližší, a můžete směle pokračovat v dotváření podle vlastních představ!