Vůz můžete pořídit ve dvou provedení hatchback nebo sedan. Kia Rio nabízí dobrý komfort při cestování. Kia Rio má v nabídce dva benzínové a jeden naftový motor. Kia Rio má k dispozic 5 druhů výbav.

Kia Rio rozměry: délka 3990 mm, šířka 1695 mm, výška 1470 mm.

Kia Rio Vás na první pohled zaujme naprosto charakteristickým svěžím vzhledem.Designéři při návrhu vtiskli vozu nezaměnitelné znaky nového stylu Kia, ale mysleli zároveň na praktičnosta každodenní používání v hustém městském provozu. Po usednutí za volant se ocitnete ve světlém, prostorném interiéru,na kterém oceníte především jeho přátelské objetí. Kia Rio je důmyslně navržený vůz s vysokou konstrukční kvalitoua kompletní nabídkou komfortní a bezpečnostní výbavy pro Vaši bezstarostnou jízdu.

Život je plný příjemných překvapení. Vysoce kvalitní konstrukce, bohatá standardní výbavaa bezkonkurenční 7letá záruka posouvají Kia Rio mezi elitu v segmentu malých automobilů.Interiér je stylový, prostorný a disponuje nejmodernějšími technologiemi. Pohodlí zvyšujemanuální nebo plně automatická klimatizace a elektricky ovládaná okna. Vyhřívanáa elektricky nastavitelná vnější zpětná zrcátka oceníte zejména při jízdě v zimě. Nový vzhledpřístrojového štítu zlepšuje čitelnost všech potřebných informací. Palubní počítač je pakstandardní výbavou již od verze Active Plus.

Designu Kia Rio jsme se věnovali s vášní a každý prvek interiéru byl důkladně promyšlen.Pohodlí řidiče i ostatních cestujících je pro nás základní priorita. A nejen to, když potřebujete,zadní opěradla můžete jednoduše rozdělit a sklopit v poměru 60:40 a vytvořit tak prostorpro převoz i většího nákladu. K tomu přidejte množství úložných prostor a praktickýchpřihrádek a Rio se stane takovým, jakým jej potřebujete mít každý den.