Automobil má mladý design, kompaktní rozměry, Picanto má prostorný interiér. Kia Picanto můžete pořídit ve čtyřech výbavách(Active, Active Plus, Comfort, Comfort plus) . V nabídce má Kia Picanto dva benzínové motory, jsou to nízko objemové motory, které mají dobrou spotřebu.

Kia Picanto rozměry: délka 3535 mm, šířka 1595 mm, výška 1480 mm.

KIA PICANTO — KAŽDÝ DEN BUDE VESELEJŠÍ

Velice oblíbený vůz Kia Picanto je ideálním řešením pro jízdu nejen v městských aglomeracích. Pokud jste jeho kouzlu ještě nepropadli, věřte, že stačípár společných chvil a rovnou si ho zamilujete! Vybrat si z palety svěžích barev karoserie a neméně originálních čalounění interiéru pro vás budezábava i vzrušení. Picanto se vám za vaši skvělou volbu odmění každodenní spolehlivou a oddanou službou, kterou ocení i vaši nejbližší a přátelé.

VÁŠ NOVÝ KAMARÁD

Je jedno, jedete-li za svými každodenními povinnostmi, s přáteli na piknik nebo s dětmi do zoo. Vy budete obdivovat jeho praktičnost, přátelé originálnídesign a děti jeho hravost. Picanto se i ve své druhé generaci zapisuje do srdcí všech jako bezvadný kamarád. A protože na opravdového kamaráda je vždyspoleh, je Picanto mimo jiné vybaveno nejnovějšími prvky bezpečnostní výbavy. Dovolte nám přivítat vás v rodině spokojených majitelů vozu Kia Picanto.