Automobil se řadí mezi luxusní SUV nabízí sedmi místný interiér, vzhled podtrhuje modernost automobilu. Hyudai ix55 zvládne lehčí terén, má k dispozici pohon všech kol 4×4. Hyundai ix55 se nabízí s naftovým motorem 3.0 V6 CRDi. Hyundai ix55 má k dispozici tři stupně výbavy Comfort, Style, Premium.

Hyundai ix55 rozměry: délka 4840 mm, šířka 1972 mm, výška 1750 mm.

Některé věci se zdají být až příliš dobré na to, aby to byla pravda. Nový Hyundai ix55 je ale výjimkou. Skvělý vzhled, bohatá výbava, dynamický výkon a sportovní charakter, to vše spojené s pozorností, kterou jsme v novém Hyundai ix55 věnovali kvalitě a detailu. Prostorný interiér v kompaktní karosérii. Velký pro náklad, malý pro parkování. Nový Hyundai ix55 je zkrátka vyladěný v každém směru.

Exteriér

Nový Hyundai ix55 vypadá dobře v jakékoli situaci, v klidu i v pohybu. Není divu – věnovali jsme spoustu pozornosti detailům, na které se můžete podívat zblízka teď nebo přímo u nejbližšího prodejce Hyundai.

nteriér

Vypadá skvěle na první i druhý pohled. Nový Hyundai ix55 vás nezklame ani v interiéru. Flexibilní uspořádání plně uspokojí nároky vašeho životního stylu a množství propracovaných detailů příspívá k vysokému jízdnímu komfortu.